Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 600 835 716

Kiedy warto zlecić projekt kuchni firmie?

Dobór właściwej zabudowy kuchennej często jest poprzedzony wieloma godzinami spędzonymi w sklepach meblowych. Dodatkowo, rosnąca moda na kuchnie otwarte sprawiła, że ich zaprojektowanie i aranżacja stanowią coraz większe wyzwanie. Zdarza się, że najefektywniejszą metodą na funkcjonalne wyposażenie kuchni, jest zlecenie jej zaprojektowania firmie zewnętrznej.

Otrzymasz profesjonalne wsparcie specjalistów

Współczesne, zróżnicowane rozkłady pomieszczeń w mieszkaniu sprawiają, że coraz trudniej dobrać gotowe meble pod wymiar kuchni. Jeśli masz kuchnię długą i wąską lub bardzo małą, to jej indywidualne zaprojektowanie jest najlepszym rozwiązaniem, bo pozwoli ulokować te sprzęty AGD, na których najbardziej Tobie zależy.

Urządzając mieszkanie, warto też wziąć pod uwagę preferencje jego mieszkańców. Docelowa zabudowa zupełnie inaczej sprawdzi się u wysokich lub niskich osób. Inne są też potrzeby osób leworęcznych. Nasza oferta kuchni na wymiar uwzględni Twoje potrzeby, a doświadczeni projektanci doradzą najlepsze rozwiązania.

Oryginalna kuchnia w Twoim stylu

Kiedy chcesz mieć oryginalne, wyróżniające się wnętrze, a gotowe zestawy meblowe to dla Ciebie za mało, to warto rozejrzeć się za ofertą kuchni na wymiar. Szczególnie jeśli masz konkretne wymagania dotyczące stylistyki mebli kuchennych. To Ty decydujesz czy wolisz styl industrialny, czy rustykalny, dzięki czemu nie musisz się ograniczać do oferty sklepów meblowych.

Zlecenie wykonania kuchni na wymiar sprawdzi się również w sytuacji, gdy chcesz, aby Twoja kuchnia pasowała do aranżacji pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu, zwłaszcza jeśli masz aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym. Ponadto, indywidualny projekt sprawdzi się, jeśli zależy Ci na wykorzystaniu określonych materiałów np. szkła lub kamienia.